Погода в Івано-Франківську
погода Чернівці, Чернівецька область, Україна

Погода в Івано-Франківську

На вихідних ми запланували невелику подорож в Івано-Франківськ. Ми збиралися поохати великою компанією, тому дуже важливо було заздалегідь продумати, як відбуватиметься поїздка і які можуть виникнути труднощі. Перше, що завжди створює перешкоди, це погода в івано-франківську. Дізнавшись її заздалегідь, ми змогли трохи скорегувати наші плани, так як виявилося, що на час поїздки в місті буде холодно, а у нас було дуже тепло. В наслідку, ми дуже зраділи, що в інтернеті виявилася правдива інформація, яка й допомогла нам.

Ми вирішили не скасовувати прогулянку, а просто одягнутися тепліше. Коли приїхали, раділи своєму рішенню. Погода Івано-Франківськ була хоч і прохолодна, але досить приємна. Місто зустріло нас прямо з потяга хорошою атмосферою і приємними людьми. Ми часто запитували у людей як потрапити в те, або інше місце. Іноді нас навіть проводжали прямо до точки, в яку ми прагнули потрапити. Варто сказати, що Івано-Франківськ досить патріотичне місто. Тут живуть справжні українці, і це додає особливого шарму.

Для нас першими пунктами призначення були релігійні будівлі. І не тому, що в нашій компанії зібралися віруючі люди, немає. Просто ці будівлі мають особливу, власну романтику. Ми відвідали дерев'яну церкву Дмитра. Вона схожа на старовинний великий будинок і належить греко-католицькій громаді. Також дуже вразив Вознесенський Кафедральний собор тієї ж громади. Нам розповіли, що спочатку це був єзуїтський костел. Будівля багато разів реставрувалася. Зараз воно виглядає новим і красивим. Архітектура будівлі хоч і більш сучасна, але дуже незвичайна і цікава.

Складно описати всі визначні пам'ятки, площі, кафешки та цікаві місця, в яких ми побували за кілька днів. Але варто відзначити, що це був дуже цікавий і насичений вікенд. Всім, у кого є можливість провести кілька вихідних днів у цьому західному місті, радимо неодмінно його відвідати. Не обов'язково їхати за кордон, що б відчути себе на відпочинку і побачити гарні місця. У нас їх теж вистачає, якщо не більше. Так що щасливі і задоволені, ми повернулися в рідне місто, але Івано-Франківськ запам'ятається надовго. У ньому є своя родзинка, особливість, яку більше не знайти ні в одному місті.

Просто потрібно його відчути, перейнятися історією і духом старовинного міста. Пройтися по старих вулицях, побудованим більше ста п'ятдесяти років тому, здивуватися продуманої і чарівною архітектурі старого міста, розглянути в кожному будинку витвір мистецтва. Всі навіває такі замріяні, трохи ностальгічні думки.

Навіть вокзал, з якого почалося, і яким закінчилася наша подорож. Неначе прощалися з казкою. Вокзал більше нагадує старовинний замок. Якби не великий потік вічно поспішаючих людей, можна було б подумати, що знаходишся в музеї. Старовинна будівля поєднує в собі декілька стилів і є яскравим представником архітектурного ансамблю минулої епохи.

Ми попрощалися з прекрасним містом, але обіцяли собі повернутися і відкрити нові грані його краси і чарівності.