Діти учасників АТО відправилися на літній відпочинок до Угорщини

PDF Друк
Середа, 24 червня 2015, 13:17

Дітей, батьки яких вже довгий час захищають кордони нашої країни на сході, продовжують підтримувати волонтери та громадські активісти. Вони організували дітлахам поїздку до Угорщини на берег озера Веленце і подарували їм гарний літній відпочинок.

В першому з десяти запланованих заїздів взяли участь 60 дітей з різних областей України – Івано-Франківська, Дніпропетровська, Житомира, Львова, Чернівців, Хмельницького та Києва. До такої подорожі також залучили лікаря-терапевта, психолога та соціального педагога, щоб забезпечити кращий нагляд і допомогти у разі неприємних ситуацій.

Цей проект створений за підтримки українських благодійних організацій, Угорського уряду та Державного самоврядування угорців в Україні.

Заступник Генерального консула Ласло Віда зазначив, цю акцію допомогла реалізувати спільна та плідна робота угорських та українських громадських організацій.

"Це чудовий приклад, коли неурядові організації з різних країн діють спільно. Якщо уряд Угорщини долучився до фінансування програми на своїй території, то на території України все було організовано волонтерами. Ми, у свою чергу, допомогли з візовою підтримкою".

Метою цієї програми є надання можливості дітям з України, які перенесли важкі психологічні травми змінити середовище, поспілкуватися з однолітками, відпочити та познайомитись з іншою країною. Також для них запланована екскурсія до столиці Угорщини – Будапешта.

Вікторія Полісан


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...