Туристичний потенціал Івано-Франківська представлено в Польщі

PDF Друк
Вівторок, 19 травня 2015, 16:09

франикЗ ініціативи управління економічного та інтеграційного розвитку 15-17 травня разом з офіційною делегацією від нашого міста представники туристичної фірми «Надія» та громадського об’єднання «Тепле місто» перебували у порідненому місті Ополє, Республіка Польща, з метою участі у XV Міжнародному туристичному ярмарку «У бік сонця».

Ярмарок в Ополє вже має репутацію знакової туристично-культурної імпрези в південно-західній частині Польщі. В цьому році майже сто турфірм з усього світу, в тому числі з України (Івано-Франківськ), Угорщини, Чеської Республіки, Німеччини, Хорватії, Індонезії, Польщі представили свої туристичні пропозиції. Широкий розмах промоційної кампанії привабив на Ярмарок десятки тисяч відвідувачів. Цьогоріч, місто Івано-Франківськ було достойно представлене на Ярмарку і поряд із відомими в Європі та світі зарубіжними бюро туристичних подорожей, відпочинковими осередками, готелями, іншими туристичними організаціями презентували свої пропозиції на тлі численних культурних і спортивних імпрез. Відрадно зазначити, що місце виставки Івано-Франківська відвідали понад 300 гостей.

Участь у Ярмарку представників Івано-Франківська дала можливість не лише налагодити нові ділові контакти, але й всебічно представити туристичні атракції нашого міста і регіону, запропонувати цікаві напрямки туристичних послуг з метою залучення широкого кола іноземних туристів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...