Прикарпатські міліціонери вдесяте їдуть на службу в Маріуполь

PDF Друк
Субота, 16 травня 2015, 16:10

Цього разу лише третина бійців зведеного загону вперше нестимуть службу в східних областях України, а решта вже мають досвід навіть кількох таких відряджень.

Як відзначив начальник УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Віктор Шкутов, щоразу прикарпатські правоохоронці підтверджували свій професіоналізм, добре зарекомендували себе у зоні бойових дій та отримували подяки за добросовісну службу від керівництва донецької міліції.

Зведеним загоном цього разу командуватиме майор міліції Михайло Ковалюк, який вже тричі виконував свої функціональні обов’язки у східному регіоні нашої країни і зможе налаштувати на службу у незвичних умовах «новачків». За його словами, прикарпатські правоохоронці знову будуть забезпечувати охорону громадського порядку в місті, чергуватимуть на блок-постах та охоронятимуть важливі об’єкти на території Маріуполя.

Традиційно відряджених поблагословили представники духовенства, а усі проводжаючі побажали міліціонерам щасливого повернення на Прикарпаття.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...