Прохання не брати участь у масових заходах 8 та 9 травня

PDF Друк
Четвер, 08 травня 2014, 11:17

Пан Турчинов закликав жителів нашої області та всіх українців бути особливо обережними, оскільки ймовірність провокацій в ці дні дуже висока.Виконуючий обов'язки президента України Олександр Турчинов звернувся до українців з приводу Днів пам'яті та примирення 8 і 9 травня. Про це повідомила прес-служба ВО «Батьківщина».

За словами Турчинова, цього року Україна 8 і 9 травня вшанує пам'ять загиблих під час Другої світової війни. Траурні дати проголошені з ініціативи ООН. Відзначається, що Україна під час ВВВ опинилася в самому епіцентрі боїв і понесла велику кількість людських втрат. Українці повинні вшанувати пам'ять учасників бойових дій.

Крім цього, Турчинов звернувся до керівництва і зажадав припинити ворожі дії, спрямовані проти України. Він зазначив, що особливо цинічними є плани по дестабілізації ситуації в країні в скорботні дні, коли вшановується пам'ять людей загиблих на війні. Такі дії не можуть бути прощені і їм буде дано адекватну відповідь.

Пан Турчинов закликав жителів нашої області та всіх українців бути особливо обережними, оскільки ймовірність провокацій в ці дні дуже висока.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...