Вкотре до лав Збройних Сил з Франківська проводжали молодих хлопців

PDF Друк
Четвер, 16 квітня 2015, 14:28

15 квітня 2015 року в Центрі патріотичного виховання учнівської молоді ім. Степана Бандери управлінням у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики спільно з міським військовим комісаріатом та управлінням освіти і науки  проведено урочисті проводи юнаків міста до лав Збройних Сил України.

Наказ про призов на строкову військову службу зачитав міський військовий комісар  підполковник Ігор Сорокопуд.

Благословення юнакам уділив о. Михайло Віхоть. Після спільної молитви посвятив кожного призовника свяченою водою та подарував молитовники.

З привітальним словом та побажанням усім призовникам відслужити з честю, повернутись додому з гордістю, бути вірним сином своєї держави виступив заступник міського голови Михайло Верес.

Свою повагу, подяку та гордість за своїх земляків висловив учасник антитерористичної операції   Іван Дякун.

Мама призовника п. Ірина виступила з побажаннями здоров’я,  добра, миру, успішної служби та щасливого повернення додому.

Автор проекту «У нас єдина доля – ім’я їй Україна» Петро Грицюк та учасник антитерористичної операції Антон Боєв побажали юнакам щасливої служби під мирним небом України.

Від імені призовників дав  обіцянкугідно служити та повернутися додому живими Андрій Литвак.

Насамкінець, майбутнім захисникам представники МГО «Пласт» та активісти учнівського самоврядування вручили обереги (янголят та плетені патріотичні браслети),  виготовлені своїми руками.

Центром патріотичного виховання учнівської молоді ім. Степана Бандери спільно з Муніципальним центром дозвілля підготовлено святковий концерт.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...