Діти учасників АТО з Херсонщини відпочивали на Прикарпатті

PDF Друк
Понеділок, 06 квітня 2015, 09:42

Упродовж десяти днів юні гості з півдня України відпочивали у прикарпатських сім’ях, зокрема в Богородчанському, Долинському та Косівському районах. В основному діти перебували в родинах, де були їхні однолітки.

За словами начальника відділу дошкільної та загальної середньої освіти департаменту  освіти і науки  облдержадміністрації Марії Мрічко, дітям запропонували цікаву програму перебування. «Загалом хотіли дітей ознайомити із найцікавішими місцями на Прикарпатті, – підкреслила вона. – Діти відвідали Гошівський монастир, побували на скелях Довбуша, у Манявському чоловічому монастирі та Буковелі. Окрім того, було організовано ряд цікавих екскурсій в обласному центрі Прикарпаття, а також майстер-класи».

Заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк говорить, що домовленості з керівництвом Херсонської ОДА про весняний відпочинок дітей з півдня України були ще взимку, коли діти з Херсону відпочивали у рамках програми «Різдво в Карпатах». Управлінець переконує, що представники обласної влади готові до подальшої співпраці  з херсонськими колегами, оскільки вважають, що, враховуючи сьогоднішню ситуацію в державі, херсонські діти потребують психологічної підтримки. Прикарпатські діти також матимуть змогу влітку поїхати на відпочинок на Херсонщину.  «Коли до нас офіційно звернулися з Херсонської облдержадміністрації з проханням прийняти на відпочинок дітей, ми, звісно, погодилися, оскільки вже маємо успішну практику  зимового прийому дітей, – наголосив Ігор Пасічняк. – Я сподіваюся, що наша акція буде мати продовження, оскільки за домовленостями голови Івано-Франківської облдержадміністрації з очільником Херсонської ОДА  прикарпатські діти, батьки яких є учасниками АТО, цього літа матимуть можливість побувати на морі у Херсонщині».

Головний спеціаліст відділу освіти Бреславської райдержадміністрації Олена Таран розчулена теплим прийом херсонським дітей на Прикарпатті. Вона подякувала голові облдержадміністрації за організацію поїздки.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...