Голова ОДА зустрівся з Генеральним Консулом Чеської Республіки

PDF Друк
Понеділок, 30 березня 2015, 13:57

Упродовж спілкування наголошувалося на важливості обміну досвідом щодо вступу до Європейського Союзу, залучення інвестицій, здійснення сертифікації роботи підприємств за європейськими стандартами.

«На Прикарпатті започаткований проект «Єврокарпатська ініціатива», який сприятиме адаптації області до входження в ЄС та залучення інвестицій, ? зазначив Олег Гончарук. ? В рамках проекту тісно співпрацюємо з Послом Європейського Союзу в Україні Яном Томбінські, проводимо різновекторну роботу для того, щоб представити потенціал області в країнах, розташованих близько до кордону з Україною, зокрема, Польщі, Румунії, Угорщині».

Мирослав Клім висловив позитивну оцінку діяльності обласної влади у напрямку залучення інвестицій. Основними перевагами на шляху до цього у регіонів західної частини України, на думку дипломата, є політична стабільність та розуміння населенням значення вступу до ЄС.

«Чеська Республіка готова до співпраці, ? підкреслив Консул. ? Ми повинні спільними зусиллями зробити більш реальним для сприйняття у чеських громадян образ України. Адже новини у нас про Україну останнім часом пов'язані переважно з військовими діями, при цьому мало хто розуміє, що є в Західній Україні області, які знаходяться за сотні кілометрів від зони боїв, де стабільна економічна та політична ситуація. Активно долучитися до такої роботи повинні передусім дипломатичні представництва у Чехії».

Генеральний Консул Чеської Республіки в м. Львові запросив прикарпатських підприємців взяти участь у семінарі з питань сертифікації їх діяльності, який відбудеться у найближчі місяці.  Успішний досвід проведення подібного заходу вже має Дніпропетровщина. Також дипломат запропонував за прикладом Закарпатської області розглянути можливості для створення спільного фонду, з якого фінансуватимуться ті чи інші проекти соціального спрямування.

Подякувавши за прагнення до співпраці, голова облдержадміністрації у свою чергу пообіцяв надавати підтримку підприємствам з іноземними інвестиціями, керівники яких висловлять бажання працювати на території Івано-Франківщини.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...