Наші міліціонери поїхали працювати у східний регіон

PDF Друк
Четвер, 12 березня 2015, 12:41

Досвідчених слідчих з міських районних органів внутрішніх справ управління МВС України в Івано-Франківській області відправили для виконання своїх функціональних обов’язків у східний регіон країни.

Проводжали зведений загін правоохоронців прийшли рідні, друзі, колеги та керівники обласного управління міліції.

Як повідомили в управлінні МВС, працівники органів внутрішніх справ  допомагатимуть колегам розслідувати кримінальні провадження за скоєними злочинами в Донецькій та Луганській областях. Цього разу  до складу зведеного загону увійшли п’ятеро фахівців, троє з яких вже вдруге їдуть у таке відрядження.

Звертаючись до відряджених, керівник прикарпатської міліції Микола Семенишин висловив упевненість у гідній службі слідчих, адже більшість з них вже має досвід спільної роботи з правоохоронцями Донеччини та Луганщини. Т. в. о.  першого заступника начальника Управління Галина Гнатів побажала хлопцям підтвердити свій професіоналізм та з почуттям виконаного обов’язку повернутися до своїх домівок.

Представник духовенства поблагословив правоохоронців та побажав щасливого повернення додому в повному складі. Учні 11-го класу ЗОШ №12 м. Івано-Франківська подарували правоохоронцям  український прапор.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...