Прикарпаття вкотре допомогло солдатам в АТО

PDF Друк
Субота, 17 січня 2015, 18:58

Гуманітарний вантаж вагою близько восьми тонн відправили 16 січня із Тисмениччини для воїнів, що перебувають в зоні проведення АТО.

Долучилися до його формування та перевезення окрім Тисменицького, також Галицький, Рогатинський, Тлумацький райони та місто Івано-Франківськ.

Попри непростий час, громади району активно продовжують збирати гуманітарну допомогу військовим, а волонтери, незважаючи на небезпеку, доставляють її на схід країни. У заповненому вщент вантажному автомобілі до небезпечної зони збройного протистояння цього разу відправлено маскувальні сітки, продукти харчування, хліб, питну воду, рибу, консервацію, теплий одяг, засоби гігієни, пічки-буржуйки. У кожний ящик додавали молитовники та свічки.

Супроводжувати вантаж до місця призначення поїхав волонтер, член координаційного штабу з допомоги учасникам АТО, депутат районної ради, голова районної організації УСВА Дмитро Сатур. Для нього це вже третя поїздка до «гарячої точки» на мапі України. Попередні рази, повертаючись звідти, Дмитро передавав подяку і вітання від військових та переконував, що їх бойовий дух міцний, як і незламна віра в перемогу.

Днями раніше за кошти, зібрані жителями Тисмениччини, придбали військову амуніцію для бійця батальйону «Івано-Франківськ», жителя с. Загвіздя, який вже вирушив в зону проведення АТО.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...