ЄС виділив півмільйона доларів на громаду Прикарпаття

PDF Друк
Понеділок, 29 грудня 2014, 10:43

ратуша франківськаСергій Басараб: У проекті ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» важливе налагодження чіткої співпраці громад з представниками європейських організацій.

Упродовж 2015-2018 років громади Івано-Франківщини в рамках проекту ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» матимуть можливість освоїти 500 тисяч доларів.

Про це в ефірі обласного телебачення «Галичина» поінформував т. в. о. першого заступника голови облдержадміністрації Сергій Басараб.

«Ці кошти можуть бути використані в результаті реалізації широкого спектру програм, ? наголосив управлінець. ? Зокрема, у плані забезпечення енергоефективності, розвитку житлово-комунальної сфери, поліпшення водопостачання. Основне при цьому – налагодження чіткої співпраці громад з представниками європейських організацій».

За словами Сергія Басараба, днями в області було відібрано сільські громади для участі в третій фазі проекту ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Відбір проводився у восьми районах.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...