Учасники АТО отримають одноразову матеріальну допомогу

PDF Друк
Понеділок, 13 жовтня 2014, 14:59

баблоУ Івано-Франківську під головуванням заступника міського голови Михайла Вереса відбулося засідання координаційного комітету, на якому обговорили питання надання одноразової матеріальної допомоги, гуманітарної підтримки, а також  можливість надання психологічних консультацій учасникам АТО, пораненим та членам сімей загиблих.

Директор Департаменту соціальної політики Олександра Заклинська розповідає: «Міська влада звернулася до міст-партнерів за підтримкою, також ми зверталися до керівників організацій, установ, підприємств з проханням перерахувати кошти на спеціально відкритий в бюджеті цільовий рахунок для допомоги івано-франківцям – учасникам АТО. Люди, які захищають сьогодні на Сході України суверенітет та незалежність нашої держави, залишають вдома сім’ї, дітей. Вони потребують нашої підтримки, тому координаційний комітет розглянув питання надання одноразової грошової допомоги».

Також на засіданні піднімалися питання щодо надання пільг на оплату комунальних послуг учасникам АТО і членам їхніх сімей, питання щодо забезпечення їх земельними ділянками, постановкою на квартирний облік.

І особливої уваги на сьогодні потребує питання залучення фахівців для надання психологічної допомоги, адже війна завжди залишає свій відбиток.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...