В Управлінні ДСНС відбулася зустріч з громадянами, які приїхали в область із зони АТО та з Криму

PDF Друк
Середа, 09 липня 2014, 13:05

В Управлінні ДСНС в області за сприяння організації Товариства Червоного Хреста України в Івано-Франківську відбулася зустріч з громадянами України, які переїхали з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО.  Розпочинаючи зустріч, начальник відділу  зв’язків з  ЗМІ  та роботи з громадськістю  майор служби цивільного захисту Христина Перцович зазначила, що рятувальники роблять все можливе, щоб люди відчували себе захищеними, а такі зустрічі дають можливість не тільки поспілкуватися і цікаво провести час, а й отримати потрібні знання, які можуть згодитися у подальшому житті.

Представник обласної організації Товариства Червоного Хреста України   продовжуючи  медичну тему, продемонстрував як надавати допомогу у випадку інфаркту та інсульту, а також зупинився на ризиках літнього періоду – при укусах комах та змій, а також, як реагувати у випадку отримання теплового чи сонячного удару.

Психолог  відділу роботи з особовим складом Управління  ДСНС в області   розповіла присутнім про  важливість  налаштовуватися на мирне  життя, зрозуміти, що все погане в їхньому житті залишилося позаду. І, хоча неможливо позбутися тривоги за рідних та близьких, які залишилися в зоні АТО,  потрібно більше думати про плани  на майбутнє, облаштовуватися, заповнювати дні цікавими зустрічами і справами.  Також вона зазначила, що психологи Управління ДСНС в області завжди до їхніх послуг,  організовуються різні тренінги та консультації з питань, які хвилюють людей.

Зустріч відбулася  дуже цікаво, люди, які переїхали з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО,  мали можливість не тільки  ознайомитися з потрібними знаннями, а й поспілкуватися, відчути  себе захищеними і потрібними, обговорити проблеми, які їх хвилюють, а також поділитися враженнями про перебування на Прикарпатті.  Люди дякували рятувальникам за увагу і турботу, за розуміння їх проблем і  бажання зробити їх життя  змістовним і пізнавальним.

У свою чергу,  працівники Управління ДСНС в області зазначили, що такі зустрічі  різного спрямування будуть відбуватися і надалі,  щоб  цей приїзд на Прикарпаття запам’ятався не тільки як  вимушена  і сумна сторінка, а як можливість пізнати наш край, його чудову природу і самобутню культуру, і запевнили, що  переселенці  не залишаться поза увагою рятувальників і завжди можуть розраховувати на їх допомогу.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...