Медуніверситет впроваджуватиме новий міжнародний проект

PDF Друк
Середа, 09 липня 2014, 10:24

8 липня 2014 року в залі засідань Вченої Ради Університету (вул. Галицька 2, Центральний корпус, 1 поверх) відбувся семінар «Основні досягнення ІФНМУ з впровадження проекту MUMEENA».

Учасниками й високоповажними гостями були: бізнес-менеджер, представник Інституту медичної освіти в м. Лідз (Великобританія) Елейн Брок, старший викладач Інституту медичної освіти в м. Лідз (Великобританія), координатор проекту TEMPUS-MUMЕЕNA  Анне-Маріе Рейд , професорсько-викладацький склад ІФНМУ.

З вітальним словом до усіх присутніх звернулась перший проректор Ганна  Ерстенюк. Проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Сергій Кобець презентував ІФНМУ як один з найстаріших й найуспішніших вишів Прикарпаття.

Доктор медичних наук, завідувач кафедри соціальної медицини та ООЗ Орина Децик розповіла про підходи до вивчення паліативної та хоспісної допомоги у вищих медичних навчальних закладах.

Кандидат медичних наук, доцент кафедри внутрішньої медицини №2 Вікторія Мізюк, кандидат медичних наук, доцент кафедри пропедевтики внутрішніх захворювань Тетяна Дзвоновська, кандидат медичних наук,асистент кафедри загальної хірургії Маркіян Пюрик поділились досвідом проведення занять з формування клінічного мислення в студентів-медиків ІФНМУ.

Кандидат медичних наук, доцент кафедри соціальної медицини Ольга Самотовська зосередила увагу на підходах до розвитку дослідницьких навичок.

Керівник навчального центру для викладачів, доктор медичних наук,  професор Валентина Дзвонковська спільно з викладачем кафедри мовознавства Вікторією Височан зазначили про проблеми та перспективи навчально-тренінгового  центру для викладачів ІФНМУ.

На завершення семінару усі бажаючі мали можливість відвідати навчально-практичний центр «Стоматологія» ( вул. Незалежності 17).


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...