Загорівся автобус

PDF Друк
Середа, 03 травня 2017, 11:20

Подорожуючі їхали з Івано-Франківська до Праги. Проте їхню поїздку затримали. По дорозі загорівся автобус. Проте водій швидко зреагував та вогнегасником потушив більшу частину вогню. А вже через 5 хвилин приїхали пожежники, швидка допомога та поліцейські. Хоча вже не знадобились. На щастя, ніхто не постраждав. Всі люди живі та здорові, ніхто не отримав жодних травм. Проте добряче перелякались.

Також їм забезпечили комфортне перебування на заправці, де вони до вечора чекали наступного автобусу. Коли той приїхав, то всіх відвезли до пункту призначення.

«Я добряче налякалась, адже прямо з автобусу почав йти дим. Автобус загорівся і водій зупинився на узбіччі, сказав всім виходити та відкрив двері. Ми повиходили, а водій тушив вогонь. Було страшно, адже ми стояли недалеко, боялись, що автобус може вибухнути. До того ж там залишились наші речі, документи. Проте все обійшлось. Щоправда втратили цілий день, адже планували вже скоро бути в Празі, а чекали ще довго наступного автобусу, але добре, що так, хоч ніхто не постраждав. Все обійшлось і ми дякуємо долі за спасіння і водію за швидку реакцію, якби не він, то можливо не було б вже ні нас, ні наших речей», - розповідає пасажирка.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...