Кошти на втілення ідей у Франківську

PDF Друк
П'ятниця, 24 лютого 2017, 14:36

Існує канадсько-український проект, який має фонд підтримки ініціатив. З цього фонду будуть надавати фінансову допомогу багатьом містам-партнерам. Визначили, що вже скоро буде надходити допомога. То ж Івано-Франківськ отримає допомогу майже на пів мільйона гривень. Це може дуже добре вплинути на стан міста.

Коли отримають гроші, тоді влада буде вирішувати, які проекти втілювати в життя. Тому поки ще є час запропонувати щось нове. Все буде збережено та розглянуто, тому є шанс, що саме ваш проект втілять в життя міста. Ці кошти передадуть найближчим часом і тоді стане відомо, які нововведення будуть в Івано-Франківську.

«Це дуже хороша ідея, я вважаю. Українці мають світлі голови, в яких є хороші ідеї. То ж я впевнений, що на пошту міської ради надходило багато цікавих пропозицій, з яких можна було б вибрати. Тому буде над чим подумати, адже потрібно ретельно все продумати, обрати, що краще, що більше потрібно місцевим жителям. І я думаю влада впорається з таким завданням та знайде куди вкласти кошти. На мою думку, за них варто ремонтувати дороги, бо це болюче місце для кожного українця. Пора вже це змінювати», - розповідає франківець.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...