Наші лікарі провели конференцію з австрійськими колегами по скайпу

PDF Друк
П'ятниця, 27 червня 2014, 19:54

У Центральній міській клінічній лікарні відбулася скайп-конференція, у якій взяли участь лікарі-терапевти і пульмонологи медичних закладів Івано-Франківська та спеціалісти клініки «Рудольфінерхаус» (Австрія).

„Ми продовжуємо активну співпрацю з нашими колегами – австрійськими лікарями. На базі ЦМКЛ уже відбулося дві он-лайн конференції, одна стосувалася розвитку кріохірургії, друга – дитячих захворювань. Сьогоднішня скайп-конференція присвячена інфекційним пневмоніям. Це дуже актуальне питання, тому нам цікаво послухати колег-пульмонологів з Австрії, почути їхні рекомендації та поділитися своїм досвідом”, – розповідає головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк.

Він наголошує, що навчання для медиків має бути постійним.

А допомагає проводити скайп-конференції експерт міжнародного товариства кріохірургії «Рудольфінерхаус» Ярослав Макарик.

За його словами, сьогодні медики проводять роботу по обміну досвідом у он-лайн режимі, але уже незабаром лікарі Івано-Франківська зможуть поїхати на стажування до провідних клінік Відня.

Скайп-конференції відбуватимуться в ЦМКЛ і надалі, і для них обидві сторони, українська і австрійська, стараються підібрати важливі і цікаві теми.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...