В Україні буде проходити тиждень безпеки дорожнього руху

PDF Друк
Середа, 02 листопада 2016, 18:12

В рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011 – 2020 років, з 14 по 20 листопада 2016 року в Україні відбудеться Тиждень безпеки дорожнього руху.

Щороку Міністерство інфраструктури України спільно з Державною службою України з безпеки на транспорті, Державним агентством автомобільних доріг України та іншими підприємствами, установами та організаціями автотранспортної галузі України бере активну участь у Тижні безпеки дорожнього руху та долучається до низки заходів, що реалізуються в рамках його проведення.

Відповідно до Загального плану заходів з проведення Тижня безпеки дорожнього руху з 14 по 20 листопада 2016 року,  15 листопада 2016 року  Міністерством інфраструктури України за підтримки Європейського інвестиційного банку та Європейської Комісії в рамках Тижня безпеки дорожнього руху заплановано проведення міжнародного круглого столу «Міжнародні норми та стандарти в сфері безпеки на транспорті. Проблематика та передова практика».

Основною метою проведення цього міжнародного круглого столу є обговорення питань стосовно поточного стану справ в частині імплементації у національне законодавство норм та стандартів Європейського Союзу у сфері безпеки на автомобільному транспорті, розгляд європейського досвіду, в тому числі в рамках діяльності проектів технічної допомоги Європейського Союзу та міжнародних фінансових організацій.

Міжнародний круглий стіл включатиме в себе II панелі з обговоренням таких тем:

Міжнародне законодавство та законодавство Європейського Союзу у сфері безпеки на автомобільному транспорті. Поточний стан і основні цілі адаптації міжнародного законодавства та законодавства Європейського Союзу у національне законодавство.

Міжнародне законодавство та законодавство Європейського Союзу у сфері безпеки дорожньої інфраструктури. Поточний стан і основні цілі адаптації міжнародного законодавства та законодавства Європейського Союзу у національне законодавство.

Кампанії з безпеки дорожнього руху.

Безпечний міський автомобільний транспорт та інфраструктура в містах України. Нові рішення.

Нові підходи щодо формування та забезпечення реалізації державної політики з питань безпеки на автомобільному транспорті. Основні досягнення та перспективи.

Дорожньо-транспортні пригоди на залізничних переїздах. Сучасний стан і профілактика.

Впровадження належної медичної підтримки у сфері безпеки дорожнього руху відповідно до світових стандартів.

У роботі міжнародного круглого столу візьмуть участь національні та міжнародні експерти, представники Європейської Комісії, міжнародних організацій, міжнародних фінансових організацій, державних органів країн Європейського Союзу, проектів технічної та фінансової допомоги, міністерств, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади України, державних та недержавних підприємств, установ та організацій, наукової спільноти та громадськості у сфері безпеки.

Укравтодор та ПАТ «Укрзалізниця» проведуть профілактичні акції з пропаганди безпеки дорожнього руху та попередження дорожньо-транспортних пригод, роз’яснювальну роботу щодо дотримання учасниками дорожнього руху Правил дорожнього руху, а також заходи, спрямовані на покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності на автомобільних дорогах загального користування.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...