Через Івано-Франківськ пройдуть європейські магістралі

PDF Друк
Четвер, 27 жовтня 2016, 12:03

З’явився новий план, на якому зазначили, що планується європейська магістраль, яка буде сполучати Європу з Азією. Також планують побудувати дорогу, яка буде сполучати Польщу з Румунією. Також буде платна дорога на 120 км, проте в цьому ж шляху будуть і безкоштовні дороги. Туристичні міста Яремче і Буковель планують з’єднати канатною дорогою, яка буде завдовжки 14 км та працюватиме круглий рік. Такі нововведення не можуть не радувати, проте коли це буде втілено в життя – невідомо.

Також чиновники планують провести капітальний ремонт аеропорту та побудувати більш ніж 15 гелікоптерних майданчиків. Ще планують встановити залізничну колію європейського зразку, що буде проходити через Калуський, Тисменицький, Богородчанський, Коломийський і Снятинський райони, а також через Івано-Франківськ.

Здійснити такі грандіозні плани обіцяють до 2036 року. Це довгий час, проте добре, що хоч малими кроками планують зміни. Чиновники обіцяють, що наближають місто до європейських стандартів, та хочуть зробити його кращим в Україні. Обіцяють зробити максимально якісні дороги та ремонт аеропорту, проте так, на скільки дозволить це зробити бюджет.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...