Прикарпатці повели високопоставлених поляків на гору Піп Іван

PDF Друк
Середа, 29 червня 2016, 12:15

У рамках візиту Віце-прем"єра, Міністра вищої освіти і науки Республіки Польща Ярослава Говіна в Україну відбулося сходження на гору Піп Іван (2028 м, Чорногірський хребет, Карпати) з метою ознайомлення з процесом відбудови найвищого високогірного наукового об"єкту України - астрономічно-метеорологічної обсерваторії.

Міжнародний проект з відновлення обсерваторії реалізовує спільно Прикарпатський національний університет і Варшавський університет за підтримки Міністерства культури і національної спадщини Республіки Польща. У сходжені взяли участь заступник міністра освіти і науки України Максим Стріха, Посол Республіки Польща в Україні Генріх Літвін, радник-посланник Посольства Республіки Польща в Україні Рафал Вольський, ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда, директор Студій Східної Європи Варшавського університету Ян Маліцький, начальник УДСНС у Івано-Франківській області Володимир Чернецький, представники українських і польських органів влади, науковці та журналісти.

Учасники позитивно оцінили стан виконаних робіт та ознайомилися з планом реалізації наступних етапів відбудови обсерваторії.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...