Відпочинок в Туреччині в Махмутларі

PDF Друк
Четвер, 01 вересня 2016, 12:21

На сьогоднішній день Туреччина являється досить привабливою країною для багатьох туристів, адже її різноманітний клімат досить захоплюючий. Одним із відомих курортів, на які їдуть бажаючі відпочити та гарно провести час, є махмутлар аланія. В даний час це місце користується популярністю у туристів, котрі бажають заощадити на відпочинку, або ж тих, хто бажає купити в цій країні житло. Насправді, в придбанні квартири, скажімо, взагалі немає нічого дивного, адже наразі там справжнісінький будівельний бум. І не зважаючи на те, що це місце є доволі популярним – ціни на житло тут досить помірні.

Щовівторка та щосуботи у кожного, хто приїхав на відпочинок, або ж проживає поблизу курорту, є можливість відвідати ринок, на якому можна придбати все, починаючи від продуктів харчування і закінчуючи одягом.

Взагалі курорт є прекрасним варіантом для тих, хто не являється вибагливим в плані пляжу чи моря. Однак для тих, хто полюбляє високі хвилі і кам’янисті набережні – це ідеальне місце! Загалом, узбережжя простягається на декілька кілометрів, але пісок зустрічається дуже рідко. Якщо він і є – то швидше всього, завезений. Пляжі в Махмутларі переважно галькові. Що стосується води – вона ідеально чиста! До того ж, на узбережжі є багато різноманітних кафе і барів, а також є можливість покататись на бананах, човнах, і т.д.

Тому, якщо Ви плануєте свій відпочинок, але бюджет у Вас доволі скромний – не засмучуйтесь, адже на цьому курорті можна гарно провести відпустку, насолоджуючись хвилями Чорного моря та теплими променями сонця.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...