Студентка з Івано-Франківська серед переможців європейських змагань з цифрових технологій

PDF Друк
Вівторок, 01 листопада 2016, 09:47

Вона навчається в Прикарпатському національному університеті в магістратурі за напрямком «Середня освіта (інформатика)» на факультеті математики та інформатики, стала призером європейських змагань «eSkills for Jobs 2016 Competitions» в номінації «Young digital talent» (розробка Scratch-ігор).

Змагання eSkills for Jobs 2016 competition було оголошено Європейською комісією у рамках кампанії «eSkills for Jobs», метою якої є поширення серед європейців інформації про можливості, які дають цифрові технології в освіті, науці, економіці і т.п.

Конкурсна програма проводилася в трьох номінаціях: «Young digital talent» , «Innovative App developer»  та «Outstanding digital skills developer». До кожної з них були відповідні вимоги: Young digital talent - вік учасників 16-30 років і завдання – створити відео-гру на мові Scratch; Innovative App developer - вік учасників 18-35 років і завдання – створення інноваційних додатків; Outstanding digital skills developer - для вчителів та освітян і завдання – запропонувати інноваційні шляхи використання цифрових технологій в освіті.

Відповідно до умов конкурсу в номінації «Young digital talent», в якій брала участь студентка ПНУ імені Василя Стефаника Людмила Рішко, вимоги були наступні: створити відео-гру на мові Scratch, розмістити цю гру на сайті Scratch-товариства, створити відео про саму гру та розмістити його на своєму Youtube-каналі.

У вересні місяці поточного року журі змагань провело оцінювання робіт, при якому також враховувалася кількість лайків та поширень відео про гру. За результатами змагань студентка ПНУ імені Василя Стефаника Людмила Рішко стала призером у номінації «Young digital talent».

Варто зазначити, що ідея взяти участь у цих змаганнях виникла у доцентів кафедри інформатики факультету математики та інформатики Ольги Дудки та Олесі Власій, оскільки уже не перший рік викладання програмування в середовищі Scratch ведеться для студентів спеціальності «Початкова освіта» (спеціалізація – Інформатика), а з 2016 року – і для  студентів спеціальності «Середня освіта (Інформатика)». Як зазначає доцент Олеся Власій, студентка Людмила Рішко проявляла креативність під час вивчення курсу «Програмування в середовищі Scratch». Саме тому викладач і запропонувала їй взяти участь у змаганнях і надала допомогу в створенні проекту.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...