Пройшла науково-практична конференція фармацевтів

PDF Друк
П'ятниця, 28 жовтня 2016, 16:24

27 жовтня на базі готелю «Надія» Громадська організація «Всеукраїнська фармацевтична палата» спільно з департаментом охорони здоров’я обласної державної адміністрації, Івано-Франківським національним медичним університетом та обласною фармацевтичною асоціацією провели науково-практичну конференцію на тему «Фармацевтичне самоврядування – запорука добровільного запровадження світових стандартів надання фармацевтичних послуг».

Головна мета конференції – налагодження сучасних європейських взаємовигідних стосунків між владою та професійною громадою, а також задля покращення медикаментозного обслуговування громадян України.

Учасників заходу вітали директор департаменту охорони здоров’я ОДА Мирон Матейко, голова комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Манолій Піцуряк, начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками  в Івано-Франківській області Надія Шпур та голова правління обласної фармацевтичної асоціації Феодосій Менделюк.

За словами голови правління ГО «Всеукраїнська фармацевтична палата» Олега Клімова, фармацевтичне самоврядування – це світові стандарти покращення надання фармдопомоги як за якістю, так і доступністю медикаментозного лікування на засадах доказової медицини. «Про те, що потрібно розбудовувати сучасні світові стандарти надання фармацевтичної допомоги, ми намагаємось доносити і до професійної громади, - говорить керівник організації. – Адже, в першу чергу, це персональна відповідальність працівника аптечного закладу, а не вивіски, та вимоги до його фахового статусу». Голова правління переконаний і в тому, що тільки об’єднання на професійних засадах може дати користь і пацієнту, і державі загалом.

Окрім актуальних проблем фармації та шляхів їх вирішення, фахівці обговорили і питання фармацевтичної освіти та цінової політики на лікарські засоби.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...