Сонячне дерево в Івано-Франківську

PDF Друк
Четвер, 13 жовтня 2016, 12:45

Сьогодні 13 жовтня на центральній пішохідній вулиці міста встановили конструкцію під назвою «сонячне дерево». Це споруда, яка справді нагадує рослини, зверху яких пластини з сонячними батареями. Вся конструкція чорного кольору, що підійшло по загальному стилю вулиці.

Відтепер всі бажаючі в сонячний день зможуть зарядити там 200 гаджетів. Дуже зручно для студентів, та й взагалі для будь-якої людини, у якої трапилась несподіванка з телефоном. Також планують облаштувати там додаткові лавочки, адже зарядні шнури у людей на такі вже й довгі.

Споруда, установка та подальше обслуговування обійшлось в 50 тисяч гривень. Проте зробили це за спонсорську допомогу. Такий проект був здійснений спочатку в Тернополі, та за його допомоги в Івано-Франківську.

«Я невимовно радий, що ми приближуємось до Європи і крок за кроком все більше схожі на неї. Можливо люди зі мною не погодяться, але я в цьому впевнений. Тепер можна буде спокійно безкоштовно підійти і підзарядитись. Конструкція варта тих грошей. Я впевнений, що вона принесе багато користі місту. Якщо встановити там ще точку доступу до інтернету, то там будуть постійні скупчення людей», - ділиться мер міста.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...