На Прикарпатті відкрили заправку для електрокарів

PDF Друк
Понеділок, 21 березня 2016, 11:58

В Івано-Франківську відбулося відкриття унікальної  на території краю  заправної станції для електромобілів. Розташована заправка у промисловій частині Івано-Франківська на вулиці Дудаєва.

Користуватися послугами новітньої заправної станції досить легко та економічно вигідно. Про це запевнили власники електрозаправки під урочистої презентації та продемонстрували присутнім механізм її роботи. Відтепер роз’їжджати на електромобілях на території області буде порівняно дешево. Зарядити транспорт можна всього за п'ятнадцять гривень. Цього буде достатньо аби подолати шлях довжиною понад сто кілометрів.

Загалом на Прикарпатті електроавтомобілями користується майже півсотні місцевих жителів. З кожним роком їх кількість значно збільшується. Вже цьогоріч франківці почали масово пересідати на електрокари. Цей вид транспорту вже давно користується популярністю у провідних країнах світу та має низку переваг.

Відкриття електрозаправки на території Івано-Франківської області відбулося завдяки платформі «Тепле Місто», яка започаткувала напрям «Енергоефективність». Також партнерами є компанії «Тенко» та Tesla Club Ukraine.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #1 Sergiy 21.03.2016 12:32
Фото явно не з Франкiвська.
Не вже так важко добратись на вулицю Дудаєва ??
Цитувати