Ярмарок ідей «Івано-Франківськ на шляху до сталого розвитку»

PDF Друк
Середа, 11 червня 2014, 20:07

7 червня в м. Івано-Франківську  відбувся Ярмарок ідей «Івано-Франківськ на шляху до сталого розвитку», що проходив під гаслом «Збережи ресурси свого міста – приєднайся до екокоманди». Ярмарок ідей «Івано-Франківськ на шляху до сталого розвитку»7 червня в м. Івано-Франківську  відбувся Ярмарок ідей «Івано-Франківськ на шляху до сталого розвитку», що проходив під гаслом «Збережи ресурси свого міста – приєднайся до екокоманди».

Головною метою заходу є зміна стилю повсякденного життя та поведінки, що передбачає  зменшення кількості сміття й марних витрат сировини, раціональне споживання енергії та води, збільшення частки екологічних продуктів у щоденних покупках тощо.

До участі у заході були запрошені учні Центру ПТО№1 м. Івано-Франківська , які презентували колекцію одягу з вторинної сировини «Треш-колекшн». Оригінальність колекції полягала в тому, що всі вироби виготовлені із найрізноманітніших нетрадиційних для одягу матеріалів, що були у вжитку -старих газет та журналів, поліетиленових пакетів, фольги, шпалер, дисків та інші.

Під час роботи над колекцією учні насамперед думали про практичність та неповторність , навіть епатажність, кожної моделі. Звичайно, що своїми порадами та досвідом їм допомагали дорослі наставники.

Приходьте навчатись до нас - в Центр ПТО№1 м.Івано-Франківська і ми навчимо вас як стати неповторною , оригінальною та творчою особистістю.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...