Як розвивати моторику «особливих» дітей?

PDF Друк
Середа, 19 серпня 2020, 21:48

Навколишній світ пізнається людиною не тільки візуально та за запахами, але й за тактильними відчуттями. Інтеграція сенсорними механізмами дозволяє розпізнати почуття і розділити їх на категорії, які в подальшому можна використовувати різними способами. Сенсорна інтеграція являє собою спеціальне заняття, за допомогою якого можливо стимулювати роботу органів сприйняття в різних умовах. Тому в сучасних навчальних закладах величезним попитом користується сенсорна кімната для учнів.

В електронному каталозі інтернет-магазину «Elizlabs» представлені найрізноманітніші елементи та предмети декору, необхідні для функціонального оснащення кімнат сенсорної інтеграції. Кожен товар, опублікований на сайті, відповідає прийнятим стандартам якості, які встановлюються до техніки подібних кімнат. Всі заняття, які проводяться в подібних приміщеннях, являють собою захоплюючі та пізнавальні ігри, які характеризуються своєрідними, дивними елементами: тактильне покриття для підлоги із різним кольоровим забарвленням, килимок, на якому знаходяться різноманітні фігури, масажні м'ячі із міцної гуми, циліндри, кільця та ??багато іншого.

Особливі діти потребують спеціального догляду, а також навчання, яке можливо забезпечити за допомогою використання додаткових інструментів, обладнання, освітніх програм та матеріалів. В даному магазині також представлено спеціальне кухонне обладнання для школи та меблі для їдальні.

Сенсорні кімнати, які оснащені необхідним обладнанням, підходять для дітей із обмеженими фізичними можливостями. Ці приміщення здатні провести корекцію рухових порушень, а також ліквідувати напругу в м'язах, зняти стрес та напруження, налагодити роботу моторики. Але найголовнішою перевагою навчання дитини в даній кімнаті вважається його сприйняття навколишнього оточення. Тобто, дитина не відчуває себе, як в лікувальному центрі. Вона просто грає та насолоджується грою, отримуючи яскраві враження та позитивні емоції від процесу.

За допомогою сенсорних кімнат діти з обмеженими фізичними та інтелектуальними здібностями зможуть отримати не тільки фізичне навантаження, але і загальне комунікативний розвиток. Над наповненням каталогу трудяться кваліфіковані фахівці, які намагаються враховувати всі потреби своїх «особливих» клієнтів, щоб життя дітей зробити комфортніше. Зробити сенсорну кімнату можна і в домашніх умовах, звернувшись за допомогою до фахівців магазину.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...