Потужний, надійний перцевий балончик Терен 4М

PDF Друк
Понеділок, 11 грудня 2017, 20:53

Газові перцевий балончики марки Терен 4М відносяться до аерозольних пристроїв самозахисту, дозволеним до застосування цивільними особами і не вимагають наявності ліцензій на зберігання, носіння, вживання в якості засобу самооборони.

ГБ Терен 4М - балончики-аерозолі, які містять в собі активний ирритант дратівної і сльозоточивої дії. У перцевий балоні даної марки в якості ирританта виступає речовина капсаїцин, що отримується з натурального пекучого перцю. При розпилюванні в сторону агресора, ирритант огортає нападника щільним конусовидним хмарою і викликає такі негативні реакції: сильне печіння і подразнення в області слизової очей, рясне сльозотеча, спазми в гортані, що душить неприємний кашель. Заявлені ефекти можуть тривати до півгодини, але точний час їх прояву залежить і від індивідуальних особливостей організму нападника і від зовнішніх обставин, наприклад від погодних умов. ГБ Терен 4М не втрачає корисної ефективності при впливі на особу в стані алкогольного сп'яніння або при захисті від нападу агресивної тварини.

Виріб є монофункціональним і не підлягає відновленню і ремонту. Ирритант балончика нешкідливий для навколишнього середовища і його застосування не може завдати тяжкого шкоди здоров'ю людини. Якість і ефективність балончика Терен 4М підтверджується відповідними сертифікатами. Купить газовый баллончик за найліпшою ціною ви зможенет у спеціалізованому інтернет магазині засобів самозахисту shokershop.com.ua

Рекомендації щодо застосування:

1. В екстремальній ситуації необхідно швидко дістати балон і зірвати з нього захисну пластинку.

2. Великим пальцем руки натиснути на кнопку-розпилювач, направляючи при цьому сопло балона прямо в обличчя нападника людини.

Щоб застосування перцевого балончика виявилося максимально ефективним і не завдало шкоди тому, хто обороняється - обов'язково слід врахувати напрямок вітру і розпорошувати аерозоль так, щоб зустрічні повітряні маси не принесли ирритант вам в обличчя.

Газові балончики - найпростіше і доступне за ціною засіб самооборони. На його покупку не потрібно дозволів і ліцензій, придбати балончик для самозахисту може будь-який повнолітній громадянин України і застосування балончика в екстреній ситуації, пов'язаної з ризиком для життя і здоров'я дозволено законодавчо.

Правильне застосування газового балончика дасть вам фору: поки злочинець буде приходити в себе від контакту з іррітанти, ви можете встигнути покликати на допомогу, втекти, вжити інших заходів забезпечення власної безпеки.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...