Рахунки – професіоналам!

PDF Друк
Понеділок, 30 листопада 2015, 12:17

Маєте власний бізнес? Тоді Вам добре відомо, яких зусиль потребує цілковитий контроль над усіма фінансовими операціями, які там проходять. Крім того, для якісної роботи того чи іншого підприємства, керівнику важливо  завжди бути в курсі всіх новин та інновацій. Час не стоїть на місці, а отже для утримання конкурентоспроможності підприємство повинно розвиватися.

Щоб встигнути все, зовсім не обов’язково загрузнути в роботі з головою. Просто не витрачайте свій дорогоцінний час на ведення бухгалтерії, коли за Вас це можуть зробити спеціалісти!

Компанія «Новий Звіт» пропонує до Вашої уваги широкий спектр бухгалтерських послуг (деталі на сайті http://bugalter.kiev.ua/) від кваліфікованих фахівців, а саме: консультацію з питань бухгалтерського і податкового обліку, підготовку і здачу звітів, отримання електронного цифрового підпису, бухгалтерський і податковий супровід, постановку звіту і податкове планування, податкову експертизу звітності, допомогу в проведенні інвентаризації та інше. Неважливо, йдеться про малий бізнес чи великий, або взагалі його реєстрацію чи ліквідацію – допомогти тут зможуть з будь-яким об’ємом інформації. Крім того, робота гарантовано буде виконана протягом максимально короткого часу і за доступною ціною. Доречі, для нових клієнтів діє знижка на послуги – 25%! Тож не упустіть свій шанс!


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...