В Івано-Франківську створять нову бейсбольну команду

PDF Друк
Понеділок, 29 червня 2015, 16:18

Бейсбол можуть повернути до офіційної програми Олімпійських ігор. Нещодавно Світова конфедерація бейсболу та софтболу подала заявку на внесення американської гри до головних спортивних змагань планети, що пройдуть влітку 2020 року в Токіо. Та навіть якщо бейсбол і повернуть до програми ігор, то в української команди дуже мало шансів проявити себе там, бо цілісної збірної у синьо-жовтих немає. В Україні і є свій чемпіонат, де у вищій лізі західний регіон представляють лише 2 команди: у Рівному та у Чернівцях. Ще одну планують створити у Івано-Франківську.

Така ідея виникла у прикарпатського бейсболіста Романа Гасько, який прагне вивести бейсбол в Україні на новий рівень. На фестивалі спорту, який відбувся на днях у Івано-Франківську, хлопець навчав бейсболістів правильно відбивати м’яча, вміло його подати та зловити у рукавицю. Також він планує зацікавити молодь грою, аби знайти охочих відчути себе справжнім гравцем збірної та потрапити до команди. За його словами, для цього йому потрібні 10-15 гравців, які 2 роки будуть напрацьовувати свої навички і бажання перемагати та зможуть стати повноцінною командою. Саме так він планує розвивати цей вид спорту.

Вікторія Полісан


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #1 Людмила 30.06.2015 07:37
Координати пана Романа де взяти? Подавайте якийсь контактний номер телефону чи що? Хоче створити команду... І як з ним зв"язатися бажаючим грати в цю прекрасну гру?
Цитувати