На Прикарпатті провели обласні змагання з пішохідного туризму

PDF Друк
Субота, 13 червня 2015, 17:16

В Маняві відбулися обласні змагання «Чемпіонату області з пішохідного туризму серед учнівської молоді»

Вчора, 12 червня, відбулося урочисте відкриття 56 обласних змагань «Чемпіонату області з пішохідного туризму серед учнівської молоді». В урочище «Верхні сади», що в селі Манява, з’їхалися 13 команд з усієї області. Наш район представлятиме команда школярів Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (керівник – Гатич Іван Дмитрович).

Учасники вирушать в 10-денний похід за маршрутом с.Манява Богородчанського району – с.Шевченкове Долинського району. Під час походу на них чекають змагання з навісної круто-похилої переправи, підйому по схилу, переправи по колоді через річку, переправи по паралельних мотузках, навісної переправи по яр, траверсу схилу та в’язання вузлів. Похід – І категорії складності (131 км).

На відкриття змагань прибули директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Кімакович Віктор Євстахійович, директор Івано-Франківського державного центру туризму і краєзнавства Косило Михайло Юрійович, заступник голови Богородчанської райдержадміністрації Лецин Василь Романович, начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Дрогомирецький Іван Михайлович. Перед присутніми виступили також директор Манявського НВК Білусяк Богдан Васильович та ігумен Спасо-Преображенського Скита Манявського монастиря о.Феогност.

Чемпіонат області з пішохідного туризму відбувається в нашому районі вперше. Минулого року в нашому районі було створено Богородчанську філію Івано-Франківського державного центру туризму і краєзнавства (директор – Паранюк Марія Василівна).

Наша команда завжди показує гарні результати, а тому голова Богородчанської РДА Ярослав Паранюк планує посприяти в обладнанні спортзалу Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 для того, щоб команда з пішохідного туризму мала сучасні умови для підготовки до змагань.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...