"Барселона" – володар кубку Ліги Чемпіонів

PDF Друк
Неділя, 07 червня 2015, 09:20

В Берліні відбувся довгоочікуваний матч – фінал Ліги Чемпіонів 2014/2015

Зустріч відбулась традиційно церемонією відкриття, яка кожного року не залишає нікого байдужим. Вже на перших хвилинах "Ювентус" ледь не відкрив рахунок, але каталонці вчасно зреагували і відповіли забитим голом у ворота Буффона. Для когось такий поворот подій був зовсім неочікуваним, а інші не здивувались, адже "Барселона" в цьому сезоні значно покращила свій рівень гри. Отож відзначитись вдалось Ракітічу, який разом з Неймаром та Іньєстою пробили атаку італійської команди. Вже на 4-й хвилині на табло з’явились цифри 1:0.

Загалом гра була дуже напруженою від стартового аж до фінального свистка. Гравці відповідали атакою на атаку, словом, дуже активно проявляли себе на полі. Каталонці виглядали трохи сильнішими, тож "Ювентусу" місцями доводилась всією командою загострювати увагу на обороні, в той час коли гравці "Барселони" намагались знайти в ній слабке місце.

Другий тайм почався так само активно як і перший. Першою пресингувати команду супротивників почала іспанська команда. Та італійці показали глядачам, що вони теж можуть гідно боротися за "вухатий" трофей. Гравці "Ювентусу"все ж таки пробили захисну лінію каталонців і Альваро Мората довів атаку до логічного завершення. Тож на 55-й хвилині рахунок стає 1:1.

Відчайдушно намагався відзначитись Луїс Суарес. Він декілька разів поспіль пробивав по воротах "Юве", та воротар у всіх випадках опинявся на місці і виручав свою команду. Очевидно, для того, аби забити Буффону треба використовувати хитрішу тактику, що він і зробив. Після наполегливих спроб "Барселони" виправити нічийний рахунок, уругваєць направив м’яча у сітку воріт.

Після екватору матчу гравці демонстрували хорошу гру та високий рівень підготовки до зустрічі у Берліні. В обох команд було ще багато цікавих моментів. Та тоді, коли здавалось, що все уже вирішено Неймар скористався провалом в обороні супротивника і третім голом поставив фінальну точку.

Таким чином "Барселона" з рахунком 3:1 виграла цей вирішальний матч і стала чемпіоном Європи, а "Ювентус" залишився лише фіналістом.

«Ювентус»: Джанлуїджі Буффон, Андреа Барцальї, Леонардо Бонуччі, Штефан Ліхтштайнер, Андреа Пірло, Клаудіо Маркізіо, Поль Погба, Артуро Відаль (Роберто Перейра, '79), Карлос Тевес, Патріс Эвра (Кінгслі Коман, '89), Альваро Мората (Фернандо Льоренте, '85)
«Барселона»: Марк-Андре тер Штеген, Данієль Алвеш, Жерар Пике, Іван Ракітіч (Жеремі Матьє, '90), Хав’єр Маскерано, Хорді Альба, Серхіо Бускетс, Андрес Іньєста (Хаві, '78), Ліонель Мессі, Неймар, Луїс Суарес (Педро, '90)

Арбітр: Джюнейт Чакир (Туреччина)

Голи: Альваро Мората, 55 - Іван Ракітіч, 4, Луїс Суарес, 68, Неймар, 97