На Прикарпатті провели студенстький турнір з шахів

PDF Друк
Середа, 27 травня 2015, 09:41

З нагоди святкування 75-річчя Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та 15-річчя Коломийського інституту 21 травня 2015 року у Коломийському інституті відбувся турнір з шахів.

Взяли участь 8 учасників, з них 4 - студенти Коломийського інституту та 4 - студенти Коломийського медичного коледжу ім. Івана Франка.

Вищевказані змагання розпочалися з привітання учасників головою студентської ради С.А. Арділан, в яких вона подякувала за участь всіх присутніх, побажала всім успіху та чесної гри.

Всі ігри проходили в дружній обстановці та порядній грі. За підсумками всіх ігор було виявлено переможців, які посіли наступні місця:

1-е місце - Боднар Василь(Коломийський інститут) – студент 1-го курсу групи "Фізичне виховання" нагородження грамота, подарунок;

2-е місце - Василик Василь (Коломийський інститут) - студент 5-го курсу спеціальності "Фізичне виховання",нагородження грамота.

3-е місце – Іван Захарків (Коломийський медичний коледж ім. Івана Франка) - студент 1-го курсу , нагородження грамота.

Переможців змагань нагороджували голова студентської ради Коломийського інституту Сніжана Арділан та голова студентської ради Коломийського медичного коледжу Іван Микитеєк.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...