Завтра проведуть пробіжку на стадіоні

PDF Друк
Неділя, 18 травня 2014, 08:05

Завтра, 19 травня, на центральному стадіоні міста Івано-Франківськ пройде спільне тренування з бігу. У 19:00 тренер проведе розминку з учасниками, після чого почнеться сама пробіжка. Завтра, 19 травня, на центральному стадіоні міста Івано-Франківськ пройде спільне тренування з бігу. У 19:00 тренер проведе розминку з учасниками, після чого почнеться сама пробіжка. Завершиться все загальної заминкою в 19:50. Беріть з собою кросівки та спортивну форму, щоб відразу після роботи відправитися на тренування.

Перед тренуванням публікуємо п'ять порад від Юлії Мохової, тренера одного з фітнес-клубів міста і учасника марафону. Вони допоможуть підготуватися до пробіжки і відчувати себе добре після неї.

1. Розминка

Пам'ятайте про розтяжку перед тренуванням і заминку після неї. Інакше тіло буде колоти і ломити, а то і взагалі отримаєте розтяг при різкому старті. Тому не лінуйтеся, зробіть просту, але якісну розминку, щоб розігріти м'язи і суглоби. Ви робите це для себе, а не для когось.

2. Дистанція

Заплануйте дистанцію або час, протягом якого ви будете бігати. І не намагайтеся з першого разу встановити світовий рекорд. Постарайтеся розподілити сили так, щоб пробігти стільки, скільки заплановано. Головне не прагнути відразу стати як Мо Фара, а адекватно оцінювати свої сили і тримати під контролем амбіції.

3. Харчування

Вранці поснідати найкраще вівсянкою з фруктами або шоколадом, вдень поїсти макарони або пасту. Потрібно більше складних вуглеводів, щоб у організму були сили. У перебігу дня добре пийте воду, за пів години до пробіжки попийте востаннє. Після пробіжки пити можна відразу, але я особисто рекомендую спочатку тільки пополоскали рот. Після пробіжки можна попити соку або навіть з'їсти шоколадку, спочатку цукор падає сильно.

4. Форма

Якщо у вас немає спеціального спортивного одягу та бігових кросівок за мільйон - це не привід нікуди не йти. Почати бігати можна і в кедах, а потім вже купити, що там душа попросить. Просто підберіть зручну футболку і шорти, якщо на вулиці тепло, і захопіть з собою щось тепле, якщо ввечері буде прохолодно.

5. Дихання

Дуже важливо дихати. 80 % людей, які говорять, що ненавидять бігати, просто не вміють дихати. Якщо важко бігти швидко, значить треба зменшити темп і поки тренуватися в тому темпі, як дихається. Потім з часом буде легше і краще. Тут вас може допомогти музика. Якщо тільки починаєте тренуватися, додайте в плеєр що-небудь більш мелодійне і вчіться не задихатися.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...