Прикарпаття отримало нового президента федерації спортивного та бойового самбо

PDF Друк
Неділя, 26 квітня 2015, 12:30

У Надвірній в спорткомплексі СДЮШОР "Нафтохімік Прикарпаття" відбувся чемпіонат області з боротьби самбо, участь у якому взяли близько вісімдесяти учасників.

Серед гостей змагань були заступник голови обласної державної адміністрації  Ігор Пасічняк, начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Ростислав Микитюк, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз,

Звертаючись до учасників змагань від імені голови облдержадміністрації Олега Гончарука, Ігор Пасічняк побажав чесної боротьби, справедливого суддівства та заслужених перемог. «Заняття спортом є не тільки запорукою фізичного здоров`я людини, але й привчає до самоорганізації та цілеспрямованості.  Нехай переможуть найдостойніші, а травми оминають усіх спортсменів!», - зазначив Ігор Пасічняк. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами.

Окрім того,  в райдержадміністрації відбулась  позачергова звітно-виборна конференція Івано-Франківської обласної федерації спортивного та бойового самбо. Учасники зустрічі заслухали звіт про проведену роботу і здобутки спортсменів, а також обрали нового президента федерації -  Михайла Руденка. Новообраний очільник федерації запевнив, що буде використовувати усі можливості задля розвитку цього виду спорту на Прикарпатті.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...