Місцеві фани підтримали екс-"ураганівця"

PDF Друк
Понеділок, 16 лютого 2015, 16:52

15 лютого, під час матчу чемпіонату України серед команд Екстра-ліги "Ураган" (Івано – Франківськ) - "Лукас" (Кременчук)  провели благодійний аукціон на підтримку екс-"ураганівця", вихованця буковинського футболу Олега Іжаковського, який хворіє на гепатит С та потребує дорогого лікування.

На аукціоні, який відбувся у перерві матчу, вболівальники змогли придбати ігрові футболки від гравців "Урагану". Для тих, хто бажав долучитися до доброї справи, поблизу кас втановили скриньку для пожертв.

35-річний Олег Іжаковський впродовж дев'яти сезонів захищав кольори івано-франківського «Урагану». У складі "Урагану" Іжаковський виборов золоті медалі чемпіонату України - 2010/2011. За це Олег отримав звання майстра спорту.

Повернувшись додому, воротар виступав за першоліговий "Меркурій" з Чернівців. Через два роки після завершення спортивної кар'єри в Іжаковського було виявлене інфекційне захворювання - гепатит С, вакцини від якого зараз не існує. Екс-"ураганівець" став інвалідом третьої групи, двічі на рік він проходить курси комплексної терапії, на що потрібні чималі кошти.

Минулого року Олег грав за команду «Епіцентр», де зробив перші кроки у тренерській кар’єрі. Гравці «Епіцентру» виступали у міні – футбольному чемпіонаті Чернівців та «Бізнес-Лізі».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...