Польські футболісти пожертвували гроші воїнам АТО з Івано-Франківська

PDF Друк
П'ятниця, 31 жовтня 2014, 11:41

Днями спортивним залом ліцею „Електрик”, що в місті Нова Суль Республіки Польща, оволодів футбол. Про лаври перемоги змагалися учасники Міжнародного Турніру з футболу, а також ІІІ Турніру серед представників органів місцевого самоврядування Новосольського Повіту. Організатором змагань був Повіт Новосольський, що є партнером міста Івано-Франківська.

Міжнародні футбольні матчі відбулися у рамках польсько-німецько-української співпраці молоді. В  них взяло  участь 70 учасників змагання з 3 країн: Польщі, Німеччини і України в двох вікових категоріях: 12-13 років і 18- 21 роки

В молодшій групі переможцями стала команда „Білі орли” зі  Спортивної Школи в Лановіцах Самбірського району Львівської області. Футбольна команда ДЮСШ № 3 (тренер – Василь Яцурак) м. Івано-Франківська стала другою.

В категорії юніорів найкращими виявилися футболісти «Урагану» (тренер – Іван Данилишин)  Коледжу фізичного виховання з Івано-Франківска.

Суботні змагання закінчив показовий матч між самоурядовцами і молоддю.

Вступний внесок з турніру самоурядовців (4 тис. злотих) організаторами турніру – спортивним клубом «Корона» з м. Кожухова Новосольського Повіту - переданий на допомогу українським воїнам з партнерського міста Івано-Франківська.

Місію передачі цих коштів міському голові п. В. Анушкевичусу доручено керівнику української делегації, заступнику начальника управління освіти і науки Світлані Уваровій та члену делегації, спеціалісту управління освіти і науки Тамарі Жилюк.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...