На Прикарпатті стартувала "футбольна благодійність"

PDF Друк
Понеділок, 29 вересня 2014, 12:21

футбольний мяч27 вересня в Івано-Франківську відбулись перші змагання в рамках серії благодійних турнірів з міні-футболу "Слава Україні!".

Як зізнається організатор турніру і координатор "Ініціативної групи з відродження професіонального футболу на Прикарпатті" Олександр Дем’янчук, захід мав дві основні мети: по-перше, просто зустрітись і пограти у футбол, а по-друге – зібрати гроші для українських бійців у зоні АТО.

"На майданчику зійшлися представники найрізноманітніших професій, люди різного соціального статусу і віку. Є студенти, є співробітники підприємств, є журналісти, арбітри, просто любителів пограти у футбол", навіть команда дівчат була, - розказує Олександр.

У змаганнях взяли участь сім команд, які були поділені на дві групи.

У першій грали "Спартак" (Медуніверситет), "Нафтохімік" і "Хунта", а у другій – "Медик", "Феміда", "НСЖУ-НОК" і "Автогол". До фіналу вийшли переможці у своїх підгрупах – "Спартак" і "Автогол", а перемогу у турнірі в результаті святкували студенти медуніверситету, які виступали під керівництвом Заслуженого тренера України Петра Івановича Кушлика.

Наступні турніри цієї серії відбудуться у Коломиї (5 жовтня), Долині (11 жовтня) і Брошнів-Осаді (14 жовтня), а заключні - 18 жовтня у Києві на НТК ім. Баннікова.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...