Наші дівчата перемогли в "чоловічому" спорті

PDF Друк
П'ятниця, 19 вересня 2014, 14:21

боксМожливо, багато хто вважає що бокс, це суто чоловічий вид спорту. Але борці за рівноправність легко доведуть вам, що це не так. Жінки можуть постояти за честь батьківщини і абсолютно недавно, на Кубку України, який пройшов у місті Моршин (Львівська область), дівчата з Івано-Франківська посіли призові місця у своїх категоріях. Задоволений тренер з гордістю демонструє своїх переможниць. Вища спортивна школа міста вже не перший раз привозить переможців, але таке вперше: юні дівчата завоювали чотири медалі. Це великий результат, особливо якщо врахувати, що дві з чотирьох високого рівня.

У ваговій категорії (більш 81 кілограм) медаль завоювала Ірина Винник, В категорії 81 кг - Юлія Трушик. Саме ці імена зазвучали голосніше всіх на всеукраїнському змаганні. Але срібні нагороди теж мають велику значимість, і отримати їх не так вже й легко. Переможниці з срібними медалями в категоріях 54 і 57 кг - Марія Богуцька та Ольга Трушик.

Що б особисто привітати українських тренерів і спортсменок, від справ відволікся голова регіонального відділення Національного олімпійського комітету України. Подаруємо переможницям приємні подарунки. Мирослав Карабін сказав дівчатам багато приємних слів.