21 кілометр без підготовки

PDF Друк
Четвер, 18 вересня 2014, 10:35

невідома людинанеВідомі франківчани

Усім відома мережа українських ресторанів «23 ресторани». Один з ії співвласників, а за сумісництвом позитивна людина, яка любить приносити суспільству користь, вирішил підтримати Івано-Франківський півмарафон. А зробив це він, погодившись на незвичайний експеримент. Юрко Филюк повинен був пробігти 21 кілометр без довгої фізичної підготовки. Сказати відверто, йому пощастило, що він в принципі достатньо активний молодий чоловік: ходить в походи, займається баскетболом і любить поїздки на велосипеді. Звичайно, це абсолютно не рівно гарній підготовці, але хоча б дає гарантії, що організм витримає таке велике навантаження.

12 вересня в майже 8:00 ранку почався забіг ресторатора Юрка Филюка. Для того, що б подолати 21 кілометр, йому знадобилося дві години і чотири хвилини. Всього він зробив сім кіл навколо міського озера Івано-Франківська. Молодий чоловік зізнався, що на другому колі його надія значно зменшилася, але вже на четвертому відкрилося «друге дихання» і з'явилася віра в себе, що дало з легкістю закінчити Півмарафон.

Займатися спортом чи ні - особиста справа кожного. Такий марафон непідготовлена ??людина може витримати лише на залізній витримці і сильній вірі в себе.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...