Веслування на каное. Наша спортсменка відзначилась на Юнацькій Олімпіаді в Китаї

PDF Друк
Вівторок, 26 серпня 2014, 16:19

В досить складних погодних умовах 24 серпня, прийшлось боротись представницям веслування на каное в індивідуальних змаганнях на II літніх Юнацьких Олімпійських іграх в китайському Нанкіні, повідомляє vsemisto-if.info.

Із-за сильного дощу старт було відкладено на півгодини. Але на цьому випробування для юних спортсменів не закінчилися – розпочався сильний вітер.

Наша  Івано-Франківська спортсменка, Людмила проявила справжній бійцівський характер та жагу до перемоги, адже не дивлячись на те, що одного разу ледь не вивернулась, встояла і продовжила боротьбу до останнього.

У підсумку українська веслувальниця фінішувала другою і принесла до скарбнички збірної срібну нагороду Юнацької Олімпіади.

"Із самого вечора налаштовувалась на змагання і на те, що все буде добре, думки були лише хороші. Юнацьке Олімпійське «золото» - була моя мета. У фіналі не змогла нормально пройти поворити, тому і друга", - прокоментувала свій виступ Людмила Лузан.

На запитання, які плани на майбутнє, призерка II літніх ЮОІ відповіла: «Я щаслива, що змогла здобути це «срібло». Але моя наступна ціль – виграти дорослу Олімпіаду».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...