На Прикарпаття пройшли змагання стронгменів

PDF Друк
Вівторок, 29 липня 2014, 14:05

Атлети із західних областей продемонстрували свою богатирську силу та витримку в обласному центрі Прикарпаття. Перший Відкритий кубок Західного регіону України з богатирських ігор зібрав найсильніших спортсменів з Івано-Франківська, Львова, Чернівців, Закарпаття. Десять богатирів випробовували власну міць у шести видах силових вправ.

Силачі змагалися також у швидкості та вправності. Адже недостатньо підняти дві штанги по 110 кілограмів, треба ще найшвидше її пронести на певну відстань. Кожен з учасників викладався сповна, адже пасти задніх не личить богатирям, повідомляє Vsemisto-if.info.

На кілька хвилин відчути себе богатирями змогли і пересічні іванофранківці. Вони виконували ті ж вправи, що й силачі. Однак, вагу снарядів для них дещо зменшили.

Богатирські ігри – травматичний вид спорту. Тому аматорам до таких змагань – зась, кажуть в обласній Федерації стронгменів. Враховуючи, що учасники – не професійні стронгмени, вагу снарядів обмежили, порівняно з національними професійними чемпіонатами.

Надалі організатори богатирських ігор мають намір залучити до змагань атлетів зі всієї України. І вивести регіональний турнір на національний рівень.

(c) Вежа, Галка


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...