На Прикарпатті дітей навчатимуть бойовому гопаку

PDF Друк
Четвер, 24 липня 2014, 12:54

Організували проект представники осередку Міжнародної Федерації Бойового Гопака в Івано-Франківській області та туристична компанія «Павлів І К». Крім того, цьогоріч його проводили спільно з силовими структурами Прикарпаття. Зокрема, обласних МВС, СБУ та ДСНС. Також були залучені представники центру медицини та катастроф.

Як зазначив інструктор зі спорту ПНУ ім. Василя Стефаника СК «Наука» та президент осередку Міжнародної Федерації Бойового Гопака в Івано-Франківській області Роман Демчук, останні події в Україні показали, що «ми зовсім не готові до війни», повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо».

Тож  мета проекту створити кілька етапів вишколу згідно вікових категорій, залучити спонсорів, меценатів,бізнесменів та підприємств до співпраці. Крім того, підготувати майбутні кадри  до силових структур та військовослужбовців.

Також проводити всеукраїнську національну військово-патріотичну гру на території Прикарпаття.

Цьогоріч «Карпатський легіон» проходив двічі у наметовому містечку на базі пластунського табору «Чота Крилатих» у селищі Луквиця. Його учасниками були діти віком від 5 до 12 років та з 12 до 18 років. У кожному загоні по 30 дітей. Варто також зазначити, що учасниками легіону є діти з різних куточків країни. Зокрема, з Полтавської Львівської, Харківської, Дніпропетровської та Івано-Франківської областей.

Їх навчали десяток досвідчених інструкторів з військової, прикладної та медичної підготовки. Зокрема, як правильно та безпечно поводитися зі зброєю. Щодо прикладної техніки, то її навчали згідно вікової категорії дітей.

Таке навчання обійдеться батькам  в середньому у 1500 гривень на дитину.  Наразі організатори кажуть, що це єдиний недолік вишкільного табору.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...