Прикарпатець виграв чемпіонат Румунії з настільного тенісу серед інвалідів

PDF Друк
Субота, 05 липня 2014, 17:23

Тисмениччанин Петрунів Василь привіз абсолютне чемпіонство з відкритого чемпіонату Румунії з настільного тенісу серед інвалідів.

Змагання міжнародного рівня проходили в командному та особистому розрядах. В команді допомагав житель Ізюму (Харківська обл.) Єзик Олександр. Не було рівних Петруніву Василю в особистому розряді, що в кінцевому результату наблизило його до 15-ї сходинки світового рейтингу, повідомляє Vsemisto.

Результат такого рівня передбачає участь в наступному етапі серії про тур, що відбудеться з 02 по 06 серпня в Тайланді. Змагання дозволять випробувати напрацьоване під час тренувань на спортсменах азіатського зразка.

Успішність майстра спорту міжнародного класу Василя Петруніва пов’язана з плідною роботою під наглядом тренера-викладача вищої категорії Кушніра Василя в стінах спеціалізованої зали Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Потужний колектив групи  та професійність спортсменів чоловічої команди ІФНТУНГ (вища ліга), а також команди першої ліги ІФНТУНГ-ОДЮСШ дозволяє збалансовано покращувати майстерність гравців нашого міста та області на загал.

Спорт.іф.юа


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...