Конференція про волейбол

PDF Друк
П'ятниця, 17 листопада 2017, 14:08

Багато людей займаються спортом та досягають у цьому успіхів, тому й влаштовують різні змагання, щоб можна було бачити результати. 17листопада, відбудеться прес-конференція щодо участі волейбольного клубу «ПНУ-Івано-Франківськ» у Вищій лізі чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд. Це дуже потрібно, адже волейболісток багато, всі хочуть перемагати та брати участь в змаганнях. Зокрема, в прес-конференції візьмуть участь міський голова Руслан Марцінків, ректор Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Ігор Цепенда та головний тренер волейбольного клубу «ПНУ-Івано-Франківськ» Ірина Цап. Там будуть вирішувати, як далі розвивати цей вид спорту, щоб люди могли досягати мети та прославляти країну.

Прес-конференція відбудеться в 401 каб. (кімната депутата) виконавчого комітету міської ради в 11:15 годині. Всі, хто мають що сказати з цього приводу, запрошуються. Тому можна буде послухати та взяти для себе певну інформацію.

«Ми хотіли б розвивати волейбол якомога краще, адже це хороший вид спорту, який ми любимо всією душею. Тому важливо, щоб влада також брала участь.», - розповідає спортсменка.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...