Футбольний турнір

PDF Друк
Середа, 16 серпня 2017, 15:12

Спорт українці люблять, тут часто проводять різні заходи. Не оминає цього й Івано-Франківськ. 17-19 серпня 2017 року на стадіонах "Гірка" та "Наука" м. Івано-Франківська проходитимуть матчі 5-го за ліком турніру з футболу "Меморіал Богдана Дебенка". Турнір організовують вихованці та колишні партнери Богдана Дебенка. Адже їм хочеться згадати та вшанувати цю людину.

Урочисте відкриття змагань відбуватиметься 17 серпня о 14:00 год на стадіоні “Гірка” (м. Івано-Франківськ, вул. Дучимінської, 12). Цього року на старт змагань вийдуть дитячі команди Івано-Франківська, Києва, Львова та Чернівців. Вік учасників змагань 2003 року народження та молодші. Дуже добре, коли діти можуть займатись спортом, адже це їх розвиває та покращує фізичний стан. Тому варто віддавати дітей на гуртки та секції.

Турнір буде доступним для всіх. Можна буде прийти та вболівати за своїх дітей, або просто насолодитись грою, адже це завжди приємно спостерігати за футболом. Тому можна приходити та насолоджуватись, тоді отримаєте нові емоції. Зможете добре провести час з близькими та друзями, або ж самостійно. Тому приходьте та отримуйте позитивні враження від дитячого футболу.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...