Комфорт для велосипедистів

PDF Друк
Середа, 17 травня 2017, 13:12

Любителів велосипедів в Україні досить багато. Проте всі вони кажуть, що якби в країні були вело доріжки та повага до велосипедистів, то Україна запросто могла б бути схожою, до прикладу, на Німеччину, де велосипедів значно більше ніж автомобілів. Проте оскільки немає комфортних умов, то велосипедисти не можуть користуватись своїм улюбленим транспортом, адже це приносить лише незручності. У Франківську вирішили усунути цю проблему. Уряд виділив Івано-Франківську 3,5 млн гривень на будівництво велодоріжки на вулиці Набережній. Таким чином веломаршрут зможе з'єднати вулиці Галицьку, Мазепи та Набережну.

Мер міста розповідає, що ціль такого вдосконалення – з’єднати велошляхами мікрорайони міста з його центром. Івано-Франківськ створений для того, щоб стати велостолицею України. Також мер запевняє, що робить все можливе, щоб якнайбільше жителів міста пересідали на велосипеди, адже це не шкодить екології, підтримує фізичне здоров'я, а також просто приємно в процесі.

Велосипедисти вже чекають побудови доріжки та вважають, що це полегшить пересування. Варто лише наголосити, щоб водії авто не порушували правила та поважали любителів двох коліс.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...