Велодоріжки у Франківську

PDF Друк
Середа, 01 березня 2017, 15:08

В Івано-Франківську вирішили продовжити в 2017 році облаштовувати місто для велосипедистів. Вся Європа вже давно перейшла на двоколісний транспорт. Тут залюбки їздять, а влада створює спеціальні умови для цього у вигляді парковок та доріжок. Влада Франківська вирішила також посприяти тому, щоб жителі міста вели більш рухливий спосіб життя та не забруднювали атмосферу автівками.

Вже з початку весни починають робити доріжки. Є декілька вулиць, з яких почнуть: вул. Галицька (парна сторона вулиці), вул. Північний Бульвар, вул. Південний Бульвар, вул. Берегова, вул. Пулюя. Тут з'являться доріжки першими. Люди зможуть насолоджуватись та їздити безпечно.

«Я давно мріяв про доріжки, бо по тротуару їхати неможливо, люди ходять, я їм заважаю, а на дорозі трішки небезпечно, бо можуть збити. Поки ризикую, адже без велосипеда не можу та їздити по тротуару також. Тому дуже радий чути, що рідне місто береться встановлювати доріжки. Це добре вплине на наших людей, коли їм комфортно, тоді вони починають щось робити. Можливо через доріжки стане більше бажаючих покататись. Це було б добре. І швидше б вже зробили», - розповідає житель міста – велосипедист.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...