Журналісти б’ються лазерами

PDF Друк
П'ятниця, 02 грудня 2016, 13:23

Лазертаг – це імітація бойових дій з використанням зброї, яка “вражає” датчики на голові безпечним для людини імпульсом інфрачервоного світла. Особливістю розваги є її повна безпечність. На відміну від пейнтболу чи страйкболу під час “перестрілок” немає фізичного впливу на “ворогів” – влучання фіксує комп’ютер, який повідомляє про це. Днями завдяки лазертаг-клубу “ВАРТА” працівники франківської редакції Ogogo! та інших місцевих ЗМІ позмагалися у двох видах ігор.

Журналісти вирішили скрасити свої робочі будні та провести день в ігровій кімнаті, як це роблять в офісі найвідомішої в світі пошукової системи. Це добре повпливало на роботу, адже повернулись всі працівники задоволені та переповнені силами та енергією. Тож, можливо, слід почати вводити в офісах ігрові або релаксові кімнати, де люди зможуть передихнути та розслабитись посеред робочого дня. Це допоможе бути завжди в тонусі та працювати з новими силами.

В Івано-франківську такий лазертаг-клуб працює досить недавно, проте користується шаленою популярність. Всі люблять це, через те, що немає фізичного контакту. Також це розігріває азарт та адреналін. Ще один вагомим плюсом є те, що знаходиться це в приміщенні та грати можна в будь-яку пору року.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...