Відбудеться змагання з ходьби

PDF Друк
Середа, 12 жовтня 2016, 09:55

В Івано-Франківську проведуть 20-ий турнір по бігу та спортивній ходьбі. Змагання «вечірній Івано-Франківськ» проводяться ще з 1997 року. Завжди подія проводилась на центральних вулицях міста.

Цього разу також все буде відбуватись на дорозі. Тому 15 жовтня будуть перекриті вулиця Незалежності та Бандери з 8.30 до 17.00.

«Ми раді, що маємо можливість показати себе і оздоровитись. Головне для мене не результат, а процес. Під час цього змагання, я кожного року отримую масу задоволення та оздоровлююсь. Загартування також входить в програму, чим я дуже задоволений. Дякую міській раді, що дозволяють перекривати рух, адже це найкраще місце для проведення конкурсу. Найкраща сертифікована траса для спортивної ходьби. Я приймаю участь вже 6 чи 7 років поспіль, точно не пам’ятаю. І кожного разу привожу з собою все більше друзів. І мене одного разу запросив мій колега. Також участь приймають мої діти, яких ми з дружиною намагаємось привчити до здорового способу життя. Адже це добре, якщо діти змалечку будуть займатись спортом, менше будуть хворіти. Буде, в загальному, досить багато учасників. Якби була б можливість такою великою компанією ходити частіше, я, і всі учасники були б раді», - розповідає учасник змагання.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...